Nové modely forem pro druidy

druid_iconZase se mi zachtělo zahrát si párkrát za moje oblíbené laser kuře. A když se mi jednou omylem podařilo přeměnit se do kočky, vzpomněl jsem si, že Blizzard vlastně přidal nové modely forem pro druidy. Nový model mají pouze formy kočky a medvěda. Ke každému modelu je také slušné množství nových variant vzhledu, takže by se ta naše nově vypadající zvířata neměla hned tak okoukat. Variant vzhledu je celkem 7 a závisí na tom, jakou barvu kůže vyberete pro svého taurena. Nenechte se zmýlit tak jako já. Kamarád mi nakukal, že stačí změnit vousy… Tak jsem si zaplatil změnu vousu navíc, 2x. Barvu kůže své krávy můžete změnit u holiče, podobně jako tam můžete změnit i vlasy nebo vousy.

Pokud si chcete prohlédnout, jak budou vypadat vaše zvířecí formy po změně (přeci jen změna barvy kůže není úplně nejlevnější), podívejte se na na ukázky. Tady si můžete v klidu vybrat barvy, které se vám líbí nejvíce.

Nové kočky a medvědi jsou sice velice pěkně vypadající, ale já osobně bych radši uvítal nová kuřata a stromy. Přeci jen se svým druidem netankuji a ani se nevěnuji kočičímu dps. Feral dps má poměrně náročný systém priorit. Když chci složité hraní, tak si radši něco odtankuju s warriorem. Druida mám na odpočinkové hraní a proto většinu času strávím jako kuře nebo stromeček. Balance DPS je relativně jednoduché, ale ještě pořád to není spam jednoho tlačítka. Restoration druid je taky docela pohodička, člověk/strom nahází na všechny hotky a může se jít koukat na televizi.

A proto Blizzarde, dej nám druidským casterům taky trochu lásky svých grafiků!!! Chceme nové stromy a kuřata!

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.