The Klaxxi

The Klaxxi jsou frakce, která působí v Dread Wastes. Bojují za původní myšlenku Mantid Empire a to i za cenu svých životů. Jak budete postupně plnit questy, setkáte se s významnými hrdiny, kteří vám na oplátku, že je zachráníte propůjčí své schopnosti.

Reputace

Aby jste mohli farmit reputaci s The Klaxxi musíte začít questem Psycho Mantid. Potřebujete level 89. Zadá vám jej Marksman Lann, který je uvězněný v síti.

Marksman Lann

Následuje sada questů v kterých můžete pokračovat a získávat reputaci. Ovšem po nějakých třech se dostanete ke questu Seeds of Fear, kde za 20 kousků Dread Amber Shards dostanete 250 reputace do The Klaxxi.

Dread Amber ShardsDread Amber Shards může padnout prakticky ze všech mobů v Dread Wastes. Šance na drop se pohybuje kolem 5%. Na farmení to zrovna není ideální, pokud nejste tank a nedokážete si na sebe natáhnout opravdu velké packy mobů. Jestliže ale chcete zároveň sbírat i Windwool Cloth a Mote of Harmony, tak proč ne.

Daily Questy

Každý den si můžete přijít pro sérii 6 daily questů, která se náhodně mění. Počet záleží na tom, kolik jste zachránili určitých členů The Klaxxi frakce (celkem je jich 10). Na revered přibudou ještě další 2 daily questy. Za splnění získáte reputaci, nějaké zlaťáky, 5 kusů Valor pointsLesser Charm of Good Fortune. Pokud jich nasbíráte 90 můžete je vyměnit za 3 Elder Charm of Good Fortune a 112 zlaťáků. Ty pak slouží jako extra roll na u raid bossů jen pro vás.

Achievementy

S The Klaxxi jsou spojené celkem dva.

 • Amber is the Color of My Energy – Musíte zachránit/probudit všech 10 členů. Stačí následovat řetězec questů na 8 členů. Další dva Xaril the Poisoned Mind a Hisek the Swarmkeeper vyžaduje revered reputaci. Pak můžete vzít questy Beneath The Heart Of Fear a Dropping Our Signal.
 • Stay Klaxxi – Musíte splnit 5 daily questů pod vlivem 10 různých buffů od zachráněných členů. Má ho tedy cenu začít dělat až budete alespoň revered.
 • Test Drive – Stačí splnit quest Rampage Against the Machine.

The Klaxxi buffy

Od každého zachráněného člena můžete dostat různý buff. Ty se dělí na ofenzivní a defenzivní. Vždy můžete mít jeden defenzivní a jeden ofenzivní. Nutno podotknout, že jejich přítomnost je sakra znát a hezky ulehčí plnění daily questů. Buff platí jen v Dread Wastes.

Ofenzivní

 • Kil’ruk the Wind-Reaver – Angel of Death – Pokud bojujete s 2 a více protivníky snese se dolů a udeří za 118K damage a dalších 118K jako DOT. Aktivuje se jednou za 60 vteřin.
 • Lyyokuk the Lucid – Silent Lucidity
 • Malik the Unscathed – Iron Mantid – Každý damage který odrazíte (dodge, block, parry, absorb) vám přidá stack. Při 10 stacích se aktivuje AOE úder za 92K – 107K, který navíc stunne protivníky na 5 vteřin.
 • Rik’kal the Dissector – Children of the Grave – máte 50% šanci, že mrtvola detonuje za 185K – 215K damage a objeví se paraziti.
 • Xaril the Poisoned Mind – Raining Blood – Každým zásahem nahodíte na protivníka debuff. Po dosažení 8 debuffů dostane ránu za 138K – 161K.

Defenzivní

 • Hisek the Swarmkeeper – Seek and Destroy – Za zabití protivníka máte možnost získat buff +15% so str, sta a agi.
 • Ka’raz the Locust – Speed King – Získáte +10% do rychlosti pohybu a navíc máte možnost jednou za 5 vteřin použít dvojitý výskok.
 • Kaz’tik the Manipulator – Master of Puppets – jednou za 2 minuty si můžete z většiny nepřátel udělat peta, co s vámi bude bojovat.
 • Korven the Prime – Painkiller – Jednou za 3 minuty zabrání vaší smrti.
 • Skeer the Bloodseeker – Battle Hymn – Pokud zabijete protivníka získáte na 10 vteřin buff, který zajistí, že každý váš úder vám vyléčí 1% HP.

Ambersmith Zikk <Klaxxi Quartermaster>

Tak u tohoto vendora si mohou kamarádi The Klaxxi koupit různé zajímavé věci.

KyparitePokud máte jako profesi Blacksmith můžete si za Kyparite koupit 14 receptů. Každý stojí 20 kusů. Těžit jej mohou postavy s miningem a nodů je v okolí dostatek. Rare zbraně a zbroje jsou lvl 463, epic 476. Nejdůležitější ale je Plans: Living Steel Belt Buckle na MoP sponku do pásku. Počítám, že po ní bude poptávka stále.

Za Justice Pointy při honored reputaci jsou zde připravené ruce (1750 JP), chesta (2250 JP) a wristy (1250 JP) iLevel 450.

Pokud jste Exalted můžete si koupit iLevel 463 rare zbraně za goldy. iLevel 489 epické zbroje, prsteny a náhrdelníky za Valor Pointy. Dále tabard a Reins of the Amber Scorpion mount za 10K goldů bez frakční slevy. Nutno podotknout, že vypadá opravdu hezky.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Frakce se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: The Klaxxi

 1. Eessencia napsal:

  Ahoj, ve Firelands jsem ti zde sepsal 2 taktiky na Shannoxe a Baleroce. je zde i v Pandarii, sic ještě neúplná, ale skládající se 😉 Sem tam ti sem něco hodím (ale nečekej to v bližší době). Předtím jsem vystupoval pod nickem Yivo / Yivolution. Nyní Eessencia / Jahodová 😀

  GL s webem.

 2. admin napsal:

  Eessencia: jasně budu rád 🙂

Komentáře nejsou povoleny.