Mists of Pandaria: Cooking Specialization – úvodní questy

Včera jsem ve Valley of the Four Winds konkrétně v Halfhill Market narazil na novou Pandarianskou kuchyni. Bylo to trochu překvapení, protože se jedná o vylepšení klasického cookingu.

Pandarianská kuchyně totiž přináší 6 nových jakýchsi větví do cookingu. Každá začíná na 530 a vylepšuje se pouze pokud budete vařit jídla z daného oboru.

Aby jste mohli začít vařit po Pandariansku musíte mít alespoň cooking 530. Promluvte si z Sungshin Ironpaw <Guide to the Ways> naučí vás sadu Pandareanských receptů, díky kterým budete moct splnit questy Ready for Greatness a So You Want to Be a Chef…. Tím se vám otevře dalších 6 questů nad hlavami jednotlivých mistrů. Všechny posbírejte a postupně začněte plnit.

Ironpaw TokenKaždý chce aby jste mu donesly určitý počet ingrediencí a před jeho zraky mu je ukuchtili. Pokud máte Ironpaw Token (viz. obrázek vlevo) můžete si je koupit od NPCéčka Nam Ironpaw <Stockmaster>, který stojí opodál. Prostě si kupte jeden balíček za token. Vyndejte z něj maso a ukažte to šéfovi. On vám otevře cooking větev. Naučte se recept na jim požadované jídlo a uvařte jej. Za splnění dostanete Inronpaw Token. Takto to zopakujte u všech. Prostě stačí jeden žeton a máte to sfouknuté.

Příspěvek byl publikován v rubrice Profese se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Mists of Pandaria: Cooking Specialization – úvodní questy

  1. frosty napsal:

    tak tohle my strašně moc pomohlo dekuji

Komentáře nejsou povoleny.