Mists of Pandaria den druhý

Včera už jsem věděl do čeho jdu. Takže to bylo o poznání méně chaotické než předtím. Nejdřív jsem se nalogoval na můj aukční charakter, který měl poprodávat, to co main natěžil a nasbíral.

Ghost Iron BarNutno podotknout, že na mainovi mám mining a blacksmith, ale vzhledem ke  startu datadisku, jsem blacksmith dal k ledu a všechno co natěžím jde do AH. Teď po spuštění datadisku je respawn mining nodů neuvěřitelně rychlí, zvláště v lokacích kde je hodně lidé. Take těžím Ghost Iron Ore jako o život. Jednou za čas to sesmeltuju a pak prodávám stack za 500 – 600 goldů. Ovšem kamarádovi se podařilo prodávat jednotlivé kusy i za 50 goldů. Rozhodně teď do začátku je to ideální způsob jak nabrat peníze na drahý progres.

Fossilized HatchlingKdyž už jsme u toho vydělávání, zjistil jsem, že peti z archeology se dají prodávat. Stačí je přes pet battles zavřít do klece a hodit do AH. Včera jsem takhle vydělal  2000 goldů za Fossilized Hatchling. Měl jsem totiž 2, tak jsem jednoho prodal. Druhého mám na trénink do pet battles.

Ale zpět k expení. Moje DK dinglo 86tku a já se rozhodl že už dál nebudu expit v The Jade Forest. Přeci jen člověk už by chtěl najít i nějakou tu lepší věc co by mohl konečně používat. Navíc mám s expením ve vyšších lokacích lepší zkušenosti. Pomalu se tam hráči začínají tříštit a je větší pohoda.

Vybral jsem si Valley of the Four Winds, protože jsem tam už po průzkum z předchozího dne měl flying path. Tuto lokaci mohu vřele doporučit. Spousta questů soustřeďujících se kolem vesniček Pandareanů. Do toho se ke mě přidala Li Li a její strýček. Rozhodně příjemné zpestření poslouchat její hlášky. Vesměs jsem s žádným questem neměl problém. Občasné záseky byly spíše způsobené tím, že se muselo jít občas do podzemí. Na nějaké nucené pročítání questů do podrobna jsem nenarazil.

Odměny byly lepší než v předchozí zóně ale v konkurenci equipu z Dragon Soul teda neobstály. Zatím se mi celý set rozebírat nechce. Asi budu muset ještě o jednu zónu počkat.

Teď když si vzpomínám narazil jsem i na questy s pěstováním zahrádky a cooking questy. Ty mě celkem překvapily. Dám je do následujícího článku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Drago se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.