5.0.4 online – první dojmy

Včera se mi dostahoval patch 5.0.4 a po dlouhé době jsem se tak nalogoval znovu do WoW. Musím uznat, že po paření Diablo 3 je to pořádný rozdíl. Ale je čas uložit D3 k ledu a začít se znovu naplno věnovat WoW a připravit se na Mist of Pandaria. Tady jsou mé první dojmi.

Návrat k WoW začal pěkně efektivně novým filmečkem představující expanzi Mist of Pandaria.

Úvodní filmeček

Potemnělá atmosféra úvodu mi přišla jako klasika. Opět souboj lidí a orků, pěkně jako v prvních dvou Warcrafteh. Navíc animátoři zapracovali na detailech postav a ty vypadali o kus realističtěji. No množná u člověka to trochu přestřelili. Vypadal jako na steroidech. Filmeček pokračuje a přichází očekávaný Pandarean na lvl 90, který si začíná obě 85ky pěkně vychutnávat. No a tady si nenápadně začnou ork a člověk pomáhat. Tato pasáž se mi celkem zalíbila. Navíc se nenápadně temná atmosféra začíná projasňovat. Poté co mnich nakope oběma zadek přijde proslov a nádherná scenérie plná světla. Tady klobouk dolů. Koukal jsem na to s otevřenou pusou.

Filmeček byl o poznání delší než ty dřívější. Navíc nenavozuje žádný konkrétní cíl v podobě hlavního padoucha. Prostě je tu nová oblast pojďme jí společně probádat.

První dojmy

Pár vteřin po nalogování už mě kamarádí z guildy tahali do HC ICC25. Musel jsem odmítnout, protože jsem ještě vůbec netušil co se s mým Blood DK vlastně stalo, a popravdě už jsem i tak trochu zapomněl jak se co vlastně hraje.

Proletím se Stormwindem jestli se náhodou něco nezměnilo a koukám, že u portálů jen přistál balón a přibylo pár Pandareanů. Graficky jsou zmáknutí celkem hezky to je pravda.

Koukl jsem do AH, kde nějak zlobí řazení, ale to třeba ještě opraví. V nabídce je pár hezkých mountů, na které ale nemám goldy, a to včetně Spectral tygra. Mno můj bankéř bude muset nějaké ty goldíky začít vydělávat.

Ale už je čas kouknout na talenty. Moc jich na výběr není a vypadají tak nějak Diablovsky. Pročítám si je a musím tedy říct, že ačkoliv mám státnici z AJ, tak mi popis třeba Purgatory přijde na první přečtení zmatečný. Člověk si to musí přečíst ještě jednou. Takže nastal čas si zkusit talenty zpřeházet a kouknout na to jak to vlastně funguje. Volím Unholy Blight, Purgatory, Asphyxite, dlouhé přemýšlení a zkusím Conversion, Runic Empowerement.

Glyphy mi přijdou spíše pro zábavu než, že by jsem se musel moc rozhodovat. Něco tam nahodím a přemýšlím, kde to vyzkouším.

S výbavou co jsem měl, nebyl problém sólovat moby v lvl 85 HC. Nějak už si nepamatuju, kde byl vstup odkud. Takže zamířím do ZG. Cestou sleduju, že některá zvířátka mají mírně poupravenou texturu.

Vlétnu do ZG a naběhnu na moba u kotle s protijedem. Ha Mind Freze (interupt) má 15 vteřinový CD. Však oni to zase stáhnou, až v dungách MoP nebude mít kdo tankům kickovat castery. Mno je to nepříjmené a občas schytám víc než je zdrávo. Co si budeme povídat dostanu pěkně na prdel. Hmm někde se asi stala chyba. Že by zrušili blood shield? A jo někdo tu zapoměl zapnout Blood presence.

Tak jo pokus číslo dvě. Proběhne výměna ran. Do toho člověk protočí nějaký ten CD. Budu si muset detailněji projít co dělá které kouzlo něco už asi nefunguje jako dřív. Mob padá na zadek. Hmm trochu zmatečné, chtělo by to mít větší přehled o tom kolik dostávám a stíhám se léčit. Ale na addony je ještě čas.

Zkusím sejmout skupinku na mostě. Hromadné lootování je celkem zábava. To se bude hezky farmit. Od masky dostanu na zadek. Ale to jsem dostával i předtím. Teprve teď si všimnu, že DK asi zvedli HP. Mám 255k HP. No tolik jsem asi neměl.

Zabiju ještě hmyzí královnu co je nalevo od vstupu do dungeonu a portuju se zpět do SW. Napadlo mě, že by jsem mohl zkusit souboje petů. Najdu si trenéra a on nic. Hmh tak to mě naštvalo a já už si chtěl začít trénovat pety. Navíc jsem dostal chuť zahrát si pokémony.

Vypínám wow a nechávám další zkoumání na dnešek. Budu muset pořádně projít jednotlivé skilly a kouzla. Možná zkusím i nějaké to random HC. Navíc tu mám lvl 85 protect paladina a lvl 85 protect warra. Oba by stálo za to odzkoušet než přijde datadisk. Ach tolik věcí na prozkoumání a tak málo času 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Drago se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.