Mists of Pandaria výjde už 25. září!

Tak je to tady. Blizzard vydal oficiální zprávu o datu spuštění Mists of Pandaria. Další expanze World of Warcraft bude spuštěna 25. září 2012! V tento den bude moci noha dobrodruhů z Aliance či Hordy na břehu Pandarie a objevovat nová místa, artefakty a dobrodružství.

Cena expanze bude 30 EUR za standardní a 40 EUR za digitální deluxe edici. V digital deluxe edici získáte navíc mounta, peta, prapor do D3 a portréty do SC2.

V MoP se údajně dočkáme daleko více zábavy, obsahu, PvP, progresu prostě všeho, co nám bylo slíbeno už v Cata. Takže uvidíme jestli tentokrát Blizzardi dodrží slovo.

S příchodem MoP, také plánuju větší aktualizaci tohoto portálu. Pokud by měl někdo zájem mi s tím pomoci, tak klidně napište do komentáře. Bude vám zde zřízen účet a můžete psát o World of Warcraft kolik jen budete chtít. Například můžete vyzdvihnout progres vaší guildy, arena týmu, anebo jen psát o dobrodružstvích, které jste zažili. ideální by samozřejmě byly návody pro ostatní hráče, ale prakticky ničemu se meze nekladou. Za každou pomoc budu rád 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Patch se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.