TcG mounti jsou tradable!

spectral_tiger_tcgAno je to tak. Od patchu 3.2 je možné mounty z Trading Card Game před použitím hodit například do aukce nebo normálně vytradovat. Končí tak období scamu, kdy vám někdo slíbí nejprestižnějšího mounta ve hře Reins of the Swift Spectral Tiger za 40K zlatých a když mu je pošlete obdržíte nepoužetelný kód. Pokud si říkáte kdo by na takový podvod mohl naletět, tak odpověď je dost lidí na to, aby Blizzardi změnili systém.

Konkrétně se to týká Spectral Tiger, Swift Spectral Tiger, X-51 Nether-Rocket, X-51 Nether-Rocket X-TREME, Big Battle Bear a Magic Rooster Egg. Věci a mounti, které už máte na účtě před ptachem 3.2 zůstanou samozřejmě soulbound.

Většinou hráčů je tento krok výtán, ale objevila se i skupinka, která považuje tento ústupek za legalizaci prodeje goldů. V podstatě stačí si koupit za nějakých 1500USD Spectral Tigera a prodat jej za goldy třeba v aukci. Prostě naprosto legální způsob jak za reálné peníze získat goldy. Na oficiálním fóru se kvůli tomu rozpoutala žhavá diskuze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Drago se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.