Jak na Darkmoon Prize Ticket

Přemýšleli jste někdy kolik je vlastně možné celkem udělat Darkmoon Prize Ticket během jednoho Darkmoon Faire?

Daily Questy – Celkem je k dispozici 5 daily questů, které můžete dělat po 7 dní. Za každý je 1 Darkmoon Prize Ticket. Tedy 35 celkem.

Primární Tradeskill questy – Dají se udělat 1x, když přijede cirkus. Za každý jsou 4. Protože můžete mít jen 2 primární profese, můžete vydělat celkem 8 Darkmoon Prize Ticket.

Sekundární Tradeskill questy – Archeology, Cooking, Fishing a First Aid. Za každý jsou 3, tedy 12 celkem.

Kill Quest – Jednou za event můžete udělat takzvaný kill quest. Za ten je 10 lístků.

Artefakty z Battlegrounds – jsou celkem 3 (Adventurer’s Journal, Banner of the Fallen a Captured Insignia) a dají se získat lootovaním mrtvých těl hráčů v BG. Pokud nemáte rádi PvP, můžete zkusit AH, po pár dnech se bude jejich cena pohybovat od 100 do 200 goldů. Za odevzdání všech získáte celkem 15 Darkmoon Prize Ticket. Každý z nich se dá odevzdat 1x za event.

Artefakty z Dungeonů – Padají z  různých dungu (včetně HC verze). Celkem jsou 4 (Imbued Crystal, Monstrous Egg, Mysterious Grimoire a Ornate Weapon) a za odevzdání každého 10 lístků. Celkem si můžete přijít na 40 Darkmoon Prize Ticket.

Artefakt z Heroic Dungeonů – Za odevzdání A Treatise on Strategy získáte 15 lístků. Měl by padat ze všech HC dungů z Cata a WoTLK. Šance na drop je cca 5% u libovolného bosse.

Artefakt z Raidů – Je jen jeden Soothsayer’s Runes. Za odevzdání je 10 lístků.

Sečteno a podtrženo za jeden příjezd cirkusu je možné získat až 145 Darkmoon Prize Ticket.

Příspěvek byl publikován v rubrice World Events se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.