Well of Eternity

Well of Eternity

Po úspěšném návratu z budoucnosti nám Nozdormu připravil další úkol. Musíme získat ztracenou zbraň Dragon Soul. Tato instance je velice důkladně propracovaná a než klasický dungeon spíše připomíná akční film, ve kterém máte také svou důležitou roli. Takže jdeme na to.

Začátek

Hned na začátku na Vás čeká Legion Demon. Měli by jste jej poměrně rychle sundat dolů. Váš heroický výkon si všimne ve stínu schovaný mladý Iliadian Stormrage. Nabídne vám, aby jste se k němu přidali. Následně získáte neviditelnost.

Ničení portálů

Vašim prvním úkolem je projít nádvořím a deaktivovat tři portály. Aby jste to vůbec mohli udělat tak, přes první linií démonu musí Ilidian hodit jakousi dýmovnici. Přejděte na druhou stranu všichni. Ilidián vás bude následovat. Vezměte ztečí skupinku chránící zelený krystal. Díky buffu od Ilidiana by to neměl být problém. Tank musí addy tankovat zády ke skupince. Pak už jen stačí kliknout na krystal.

Po deaktivaci prvního portálu následujte Ilidiana k druhé skupině. Pokud se vám ztratí, tak stačí podejít pod schodištěm. Zneškodněte stráže a zničte krystal.

Při cestě k třetímu krystalu nebuďte netrpěliví. Počkejte až démoni přejdou úplně do uzavírajícího se portálu. Pokud to uspěcháte tak vás napadnou.

Následujte Ilidiana a zneškodněte poslední krystal. Vraťte se na náměstí, které už opustili všichni démoni. Tedy skoro všichni.

Peroth’arn

Tento boss na vás vybafne uprostřed nádvoří. Ačkoliv máte sebou Ilidiana nebude to zas tak lehké. Je to v podstatě DPS check.

Fáze 1

 • Tank bude postupně dostávat  Corrupting Touch, který mu zvedá inkasovaný damage o 10%. Ten se postupně stackuje.
 • Občas se pod bossem objeví Fel Flame, ty se za chvilku proměnní ve void zónu, která tiká. Takže tank musí bosse popotáhnout.
 • Pozor na abilitu Fel Decay. Tu hodí boss na jeden cíl, ten dostane šlupku za 40K + 8,5K damage každou vteřinu po dobu 10 vteřin. Když jej healer bude léčit, tak dostane 50% toho co vyhealuje. Takže nějaký masivní heal může healera zabít.
 • Na 70% Peroth’arn všechny stunne na 4 vteřiny a přitom jim vycucne pořádnou porci zdraví.

Fáze 2

Boss se schová do stínu. Všichni získáte znovu cloak of shadow. Odběhněte si od bosse. Za chvíli se objeví oči, které po vás půjdou. Pokud od 40 vteřin nikoho nenajdou tak se Peroth’arn objeví. Pokud někoho najdou je to problém.

 • Pokud byl nějaký hráč nalezen tak boss vyskočil ze stealthu a označí si jej Easy Prey. Tank musí okamžitě na to reagovat tauntem (1 vteřina už je moc).
 • Bossovi narůstá damage. Na 20% HP se ještě víc naštve a naroste mu damage o 25%.

Pokud se vám podaří přečkat schovaní 40 vteřin před očima získáváte achievement [Lazy Eye].

Queen Azshara

Po zabití Peroth’arna se prosekáte přes pár skupinek trashe a stojíte proti královně Azshaře. V tomto souboji nejde o to jí zabít, ale porazit 6 jejich mágů.

 • Jednou za čas zakouzlí You are mine now! toto kouzlo ovládne jednoho hráče. Objeví se nad ním ruka. Ta se dá zabít, tím se přeruší MC.
 • Dále kouzlí Dance, puppets!, což je v podstatě instant kill. Musí se to kicknout. Kouzlo má poměrně dlouhý cast time, takže je dost času na přerušení. Ideální je caster.
 • Mágové na vás nabíhají po 2. Když jeden z nich zemře přijde další.
 • Mágů jsou 3 druhy. Frost, Fire a Arcane.

Dávejte pozor na MC a kickujte Dance, puppets! To je vše. Po skončení souboje vylootujte truhlici a naskočte na draky.

Následuje úžasná podívaná, kterou je možné přeskočit popovídáním si s drakem co vás veze.

Mannoroth and Varo’then

Teď teprve začíná ta pravá zábava. Bok po boku s Ilidianem a Tyrande musíte porazit Mannorotha, což je démon se skoro 100M životy. Nejdříve se vám do cesty postaví horda démonů. Tyrande vykouzlí kužel světla, pod který je musíte nalákat. Stačí aby tank pullnul jednoho a hned všichni naběhnout. Během chvilky je zmasakrujete, což Ilidian trefně okomentuje. Dale vám stojí v cestě velký infernál. Ilidiana napadne napít se vody z Well of Eternity, což se Tyrande moc nelíbí. Díky tomu ale získáte buff na redukci fire damage o 90%. Musíte být v dosahu Ilidiana. Občas to trochu zlobí takže se vyplatí být o kousek před ním. Následuje letka zkorumpovaných elfů a pak už finální souboj.

Taktika na boj.

Fáze 1

 • Ilidian tankuje Mannorotha. Tyradne démony. Váš tank si musí vzít Captaina Varo’thena.
 • Jednou za čas začne házet Mannoroth na pozice, kde stojí hráči Fel flames. Vždy si můžete popojít, anebo zaběhnout za Ilidianem, který má stále buff na snižování damage.

Faze 2

 • Tyrande spoutali dva démoni.
 • Přesuňte souboj pod kužel světla a nuke démonu co drží Tyrande. Okamžitě po uvolnění začne one shotovat démony.

Fáze 3

 • Captain Varo’then padá k zemí. Kterýkoliv z hráčů musí kliknout na jeho meč, který se zabořil do země, čímž jej hodí proti Mannorothovi. Čímž je solaben a navíc se po zásahu do něj může aktivovat Magistrike, což je obrovský damage.
 • Přesuňte se k bossovi a smažte ho co to jde.
 • Po chvilce už nebude Tyrande stíhat a démoni se začnou pouštět i do vašeho healera. Ten se musí přesunout k tankovi.

Fáze 4

 • Ilidianovi dojde trpělivost a zakouzlí Gift of Sargeras. Všichni dostanete šílený buff, který se postará o démony i healing.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dungeons se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.