Alizabal

AlizabalMágové Kirim Tor se podařilo uvěznit Alizabal v magické věznici Violet Hold, nedlouho poté co se na Azeroth skrz zkorumpované mágy dostala Shivarra, mocná kněžka Burning Legion. I přes mocná magická opatření, která jí bránila, byla Alizabal dostatečně mocná, aby se jí podařilo ovlivnit mysl svých věznitelů a donutila je pozabíjet se navzájem v neuvěřitelné nenávisti.

Musela být přesunuta do Baradin Hold. Její přítomnost zde, však zhoršila už i tak zoufalou situaci v tomto nejmocnějším vězení, jaké na Azerothu je. Jak pokračuje kataklyzmatické řádění Deathwinga magické okovy z její šesti rukou spadly.

Podobně jako u ostatních bosů v Baradin Hold, ani taktika na Alizabal není nic obtížného a jakmile se lidé dostatečně dovybaví bude se dát v pohodě zvládat s pugem.

Na souboj budete potřebovat 2 tanky, 2 healery a zbytek DPS. Pokud máte velmi dobré DPS a slabší healery dá se jít na 3 healery. tento souboj je víceméně o tom, co zvládnou vydržet healeři.

Boss má následující ability

Skewer – Alizabal hodí stun na svůj cíl a začne mu nakládat za 20K každou vteřinu.

Seething Hate – Alizabal si vybere jeden cíl a udeří jej za 100K damage, který se rovnoměrně rozdělí do všech hráčů v okruhu 6 yardů.

Blade Dance – Během této ability jsou všechny cíle v dosahu 15 yardů zasažené za 10K physical damage. Po dobu co kouzlí je odráží všechen damage.

Taktika co se momentálně používá na PTR

Souboj začíná tím, že se všichni seběhnou na hromadu. Tím se rozprostře damage z Seething Hate.

Jakmile je tank #1 zasažen schopností Skewer musí si bosse přebrat tank #2. Čím rychleji to udělá tím lépe. Tank #1 dostává obrovský výklep a je nutné jej okamžitě healovat co to jen jde. Doporučuje se jednoho healera vyčlenit jen na healovaní tanka na kterého jde Skewer.

V momentě kdy se aktivuje Blade Dance se celý raid musí rozprchnout do stran. Nemá cenu dávat jakýkoliv damage, protože jej odráží. DPS by se na tuto fázi měli připravit a utíkat co možná nejrychleji, aby nezatěžovali zbytečně healery. Během kouzla se Alizabal občas přesune, tak pozor na to.

Jakmile skončí Blade Dance, všichni se mohou seběhnout zase na hromadu a souboj pokračuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Raids se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.