Alternativní taktika na Shannoxe od hráče Yivo

Yivo z guildy c l a i r e mi zaslal jejich taktiku na Shannoxe ve formě komentáře na článek Shannox. Jelikož to mají v guildě fakt promakaný tak by byla škoda nechat celý jeho post jen jako komentář. Navíc přímo ze zabití mají video.

Zdravim ;) Doplnil bych ti pár věcí a i Naší taktiku. Zda jí využiješ je na tobě ;)

Doplnění:
Taktika se střídáním tanků je v podstatě blbost, možná, že se to dá, ale určitě je to stresové, je třeba si hlídat agro a samozřejmě je problém s házením kopí, jelikož kopí háže vždy k riplimbovi ;) Tudíž by většina raidu dostala fakt pecku od AoE, co dělá ;)

Řekl bych, že nejlepší taktika:
Tanci stojí od sebe cca 40 yardů .. jeden tankuje shannoxe, druhý psa… nestřídají se, pouze si jednou za čas vymění místa, a to z důvodu, že se na pozici s shannoxem často vyskytuje nejvíce pastí.

My jedeme na 3 healery, jeden healuje tanka se psem, druhý tanka se shannoxem a třetí se stará výhradně o raid (dobrý je shaman nebo druid, ale nezáleží, shannox na normal je doopravdy lehká farma).

Zbytek raidu (tedy DPS) stojí mezi tanky uprostřed a dělají DMG, jak a do koho, ještě řeknu. Jen připomenu základní taktiku pro všechny hráče v raidu. A to je samozřejmě zapnout mozek a nestát v žádné pasti déle než 1 sec (při 2 sec už se past aktivuje, immolate se ještě dá, ale zamrazující past, je velmi zbytečná ztráta času a DPS).

Koho zabíjíme prvního?
Jako první zabijeme v co největší rychlosti psa „Rageface“ to je ten, co se nedá tankovat a skáče na lidi v raidu ;) Teoreticky nic těžkého, jen stojíte a mastíte dmg, a uhejbáte se pastím. Po zabití dostane Shannox 30% dmg z enrage ;) Ale to není nic těžkého na healování.

Jako druhý je na řadě shannox. Druhý pes se stále tankuje jako na začátku.
Jakmile se Shannox sundá na 35%, veškerý DMG krom tanka se přesouvá na druhého psa a zabije ho… Po zabití Shannox dostane dalších 30% dmg navíc.

Jakmile jsou dole oba pejsci, jede se full nuke do Shannoxe, nahodí se hero, použijí se flasky, lentilky a záchrany, odpálí se CD a de se… Vyhejbá se pastím. Vše je stejné, jen s tím rozdílem, že kopí hází k sobě a dělá tím masivní AoE DMG, většinou to healeři uhealují, stačí mít v raidu třeba 2 Druidy, jedno jaké, kteří hodí Tranquilitu a tím výrazně podpoří dohealování raidu. Pokud druidy nemáte, většinou se Vám stane, že healeři neuhealují některé z raidu, ale to by neměl být tak častý problém ;)

Gratuluji, Shannox je dole.
Naše video ze zabití Shannoxe, z pohledu mého Huntera můžete najít zde, můžeš ho klidně použít i zde ;)
http://www.youtube.com/watch?v=6fNZdWBMKzw&hd=1

Měj se a dík za návody, některé se nám hodili ;)

Příspěvek byl publikován v rubrice Raids se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Alternativní taktika na Shannoxe od hráče Yivo

  1. Pingback: Jak v c l a i r e farmí Baleroca | World of Warcraft CZ armory

Komentáře nejsou povoleny.