Trial of the Champion

TrialoftheChampionS patchem 3.2 jsme také dostali novou instanci pro hráče na levelu 80. A není to obyčejná instance. Je velice krátka a nápad je velice podobný tomu, co jsme již viděli například v Caverns of Time: Black Morass (pro ty, kdo začali hrát až s vydáním Wotlk: instance v The Burning Crusade, kde máte za úkol chránit Medivha, který otvírá Dark Portal) nebo ve Violet Hold v Dalaranu. Vchod je v severní části Argent Tournamentu. Celá instance se skláda z jedné jediné místnosti a vy máte za úkol postupně vyhrát 3 souboje.

První souboj začínáte na koni/vlkovi (podle toho, jestli hrajete za alianci, nebo za hordu) a musíte porazit tři hrdiny s jejich panoši. Tito tři hrdinové jsou náhodně vybráni z celkem 5 šampionů. Ti jsou tvořeni válečníkem, hunterem, shamanem, mágem a roguem. Většina z nich má nějaké aoe schopnosti, takže na obtížnost heroic je to občas velice těžký souboj. Pokud je jedním z vybraných protivníků shaman, doporučuji ho zabít nejdříve, protože lečí svoje spolubojovníky.

Druhý souboj je buď proti Argent Confessor Paletress, nebo Eadric the Pure. Před začátkem souboje musíte nejdříve porazit tři skupinky mobů po třech, ale ty jsou velice jednoduché. Poté musíte porazit jednoho náhodně vybraného z výš uvedených. Palatress v průběhu souboje vyvolá jednu „vzpomínku„, stínový obraz známých protivníku, kteří byli dříve poraženi. Tuto vzpomínku je nutno rychle zničit, protože dokud je naživu, není možné Palatress nijak poškodit a ona spamuje kouzla do náhodných členů skupiny. Eadric the Pure je velice jednoduchý. Jediné, na co je potřeba dát si pozor, je jeho schopnost Radiance. Takže vždy, když ji začne sesílat, otočte se od něj, jinak budete omráčeni.

Poslední boss je Black Knight. Poměrně těžký souboj na heroic obtížnost, pokud máte málo DPS. Souboj má 3 fáze a v podstatě je to DPS závod. V první fázi má k sobě jednu zombie. Ta náhodně útočí na členy skupiny. V druhé fázi je takových zombie velké množství. Zombie vybuchují. V poslední fázi je Black Knight sám a kouzlí aoe kouzla, je potřeba ho rychle zabít.

V normal verzi instance padají epické předměty s iLevel 200, v heroic verzi mají iLevel 219.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Trial of the Champion

  1. wowkar napsal:

    ahoj nevim jak se do tohoto dungeonu dostat ukazuje mi to zamek a pise mi to neco o item levelu nemuzes mi poradit

  2. admin napsal:

    wowkar: zkus zlepšit iLevel. Nezapomínej že herloimy mají iLevel 1.

Komentáře nejsou povoleny.