Grogrun

PvPRankHordeAhoj,
jsem Grogrun, World of Warcraft hraji už téměř 3 roky. Začínal jsem kdysi dávno v roce 2004 v české guildě na serveru Ragnaros. Guilda se po pár měsících rozpadla a já přestal hrát. Po 2 letech jsem se rozhodl vrátit zpátky, protože normální pc hry mě úplně přestali bavit. Musel jsem si ale vybrat server. Věděl jsem, že nechci na žádný server, kde je početná česká komunita, protože jsem chtěl potkat nové lidi také z jiných koutů Evropy a trochu se procvičit v angličtině. Po několika dnech bádání jsem skončil na serveru Burning Steppes, který začínal spolu se spuštěním The Burning Crusade, takže bylo možné začít všechno úplně od začátku.

Moje první postava byl orc warrior (hraji jedině za hordu, moje nejlepší alianční postava je level 8), protože orcové jsou moje oblíbená rasa už od dob stařičkého Warcraftu. Warrior proto, že rád zastávám důležitou/nevděčnou roli ve skupinách (tankování s warriorem tehdy ještě nebyla taková pohodička, jako je tomu po vydání Wrath of the Lich King). Druid ani paladin jako tankové nepřicházeli v úvahu, druidy rád nemám a paladiny ze srdce nesnáším, volba tedy byla jasná 🙂

S tím, jak plynul čas, jsem samozřejmě začal hrát za větší množství altů. Na level 80 jsem dostal priestku, protože jsem chtěl univerzálního healera. Tomu priest se 2 talentovými stromy zaměřenými na healování plně vyhovoval. Můj další level 80 je druid. Ten se dostal na level 80 jen proto, že laser kuře je prostě super 🙂 Na serveru Burning Steppes mám alta od každého povolání v různém stádu vývoje (většina v Northrendu). Možná jsem altoholik, ale když já se tak rád učím nová povolání a pak říkám ostatním, jak je hrát lépe.

Jsem officerem a raid leaderem v guildě Slackers. Je to taková spíše uvolněnější guilda, ale raidujeme všechno a nějaké to guild drama občas taky musíme řešit, rozhodně se nenudíme.

Budu psát hlavně o povoláních, tipy, triky, jak hrát lépe 🙂 Dále bych občas rád zmínil některé postřehy ze života officera/raid leadera (a že je to občas těžký život), novinky a zajímavosti ze světa warcraftu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.