Reset výbavy?

emblem_of_conquestI tak by se dala nazvat situace, která nastala po uvedení nejnovějšího patch 3.2. Všechno, co dříve dropovalo emblem of heroism, dnes dropuje emblem of conquest. To znamená, že vybavení, které dříve bylo dostupné jen a pouze raiderům chodícím do Ulduaru 25, je dnes k dispozici prakticky všem, kteří chodí pravidelně do heroic instancí a starých raidů. Toto je pro některé skvělá zpráva, pro jiné je to další políček od Blizzardu do tváří hardcore hráčů.

Někteří hráči nejsou schopni překousnout, že výbavu, kterou si oni museli získat týdny wipování v Ulduaru, ted může mít každý po pár dnech farmaření heroic instancí. Je pochopitelné, že za svoje úsilí chtějí být viditelně odměněni a tím, že podobnou výbavou může získat dnes prakticky kdokoliv, se hodnota této odměny snižuje.

Na druhou stranu je pravda, že ti, kteří tvrdě pracovali na získání výbavy v Ulduaru, budu mít velice rychle přístup k mnohem lepším věcem z nového raidu Trial of the Crusader. Ten bude nabízet několik verzí obtížnosti. Normal a heroic verze bude jak pro skupinky 10 lidí, tak i pro raidy 25 lidí. Tímto se umožní hráčům, kteří touží po větší výzvě, získat mnohem lepší vybavení, než mají ostatní.

Dalším argumentem proti elitářským hráčům je fakt, že přestože k výbavě za emblem of conquest mají přístup všichni, oni tím nic neztrácejí. V zásadě si jenom vylévají zlost na ostatních hráčích, kteří si nemohou dovolit věnovat hře tolik času, jako oni.

Já osobně tuto změnu vidím jako veliké plus, protože to umožní hráčům, kteří se do hry zapojili později, se dostat do rychleji do raidování. Nebudou muset zbytečně trávit čas v Naxxramasu, ale budou moci jít třeba přímo do Ulduaru, nebo rovnou do Trial of Crusader. Navíc je to výborné pro lidi, kteří mají větší množství postav, jako já. Budeme si moci rychle vybavit všechny alty a prožít raidování z pohledů většího množství povolání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.