Did Somebody Order a Knuckle Sandwich?

„Raise your unarmed skill to 400.“

Časově náročnější achievement, který vyžaduje zvýšení skillu unarmed na 400. Počítejte s tím, že 399 – 400 trvá v průměru 15 – 30 minut. Nefungují útoky na dummy musíte si najít nějaký cíl, který jen tak neumře. Ideální jsou v tomto případě elitní mobové s nízkým levlem co se healují. Můžete do nich jako 80tka mlátit co uznáte za vhodné a hodiny trénovat. Doporučují se například Ancient Watcherové co jsou pod dalaranem, ale můj osobní tip je následující. Pokud jste caster vezměte si PvP výstroj a běžte do Nagradu. Pokud zrovna nekontrolujete haalu tak vytáhněte jednoho guarda přes most a tam do něj bušte co to jen jde. Má přes 1M HP a dává slabé rány. V podstatě se healujete rychleji než vám ubližuje. Chce to dávat pozor jestli vás nějaký hráč nenapadne, ale v podstatě stačí si pustit film a mlátit do něj celé hodiny.

Zajímavost: Dřív bylo možné trénovat unarmed i mlácením do banishuntého moba, popřípadě spiritů a různých questovích potvor co potřebovali nějaký předmět na zabití. V patchu 3.1 však blizzardi řekli dost a zakázali to. V patchu 3.2 pak ještě omezení rozšířili.

Tip: Na rychlost tréninku má vliv haste rating. Vybavte se proto maximálním hastem, protože každé % vám ušetří minuty ne li desítky minut tréninku.

Příspěvek byl publikován v rubrice General se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.