Noblegarden

noble_gardenNoblegarden je velikonoční event, který začíná 4.4 a končí 11.4 v 3:00 ráno. Celý by se dal shrnout jako dlouhé hledání čokoládových vajíček, za které si pak koupíte potřebné věci k splnění achievementu Noble Gardener.

Ok takže kde začít? V podstatě je to jedno, protože po světe se pohybuje velké množství NPC, které Vás nasměřují questem do jedné ze základních lokací. Tam si vezmete dva questy The Great Egg Hunt a A Tisket, a Tasket, a Noblegarden Basket. U questu The Great Egg Hunt musíte nasbírat celkem 20 skořápek od otevřených vajíček (Brightly Colored Shell Fragment), za což dostanete Blossoming Branch (tu v žádném případě nevyhazujte ani nepouživejte, budete jí potřebovat).U A Tisket, a Tasket, a Noblegarden Basket stačí jen donést 10 čokolád. Za splněný quest pak dostanete Egg Basket, což je offhanda, která značne ulehčí sběr vajíček. Budete jich potřebovat opravdu hodně. Pokud si seženete kamaráda, který vám pomůže tak si ušetříte hodně času.

A teď už k achievemtnům a jak je udělat.

Blushing Bride

 • Musíte si obléct White Tuxedo Shirt a Black Tuxedo Pants (oba se dají vyměnit za 25 čokolád/kus anebo najít ve vajíčku) a pak použít /kiss na někoho kdo má na sobě Elegant Dress.
 • Tip: šaty jsou tradable, můžete si je proto s kamarádem vyměnit a udělat achievement
 • Pozor: tuxodo set je odlišný od toho z tailoringu!

Chocolate Lover

 • Stačí sníst 25 čokolád z vajíček, co se valí všude kolem

Chocoholic

 • Pokročilejší fáze Chocolate lover. Potřebujete sníst dalších 75 čokolád, aby jste dosáhli na tento achievement.

Desert Rose

 • Zde budete potřebovat Spring Robes. Dá se opět najít ve vajíčku, anebo koupit za 50 čokolád. Pak stačí použít její schopnost na v Badlands, Desolace, Silithus, Tanaris a Thousands Needles.

Dressed for the Occasion

 • Úkolem tohoto achievementu je mít dostatek štěstí a najít ve vajíčku Elegant Dress. Tento achievement naštěstí není podmínkou pro dokončení event achievementu Noble Gardener.

Hard Boiled

 • Pro tento achievement musíte být proměněný v králíčka vysedět malé vajíčko v Golakka Hot Springs v lokaci UnGoro Crater. Je to lokace kolem jezera nalevo. Tady musíte vzít prostě kámoše který má Blossoming Branch a normálně tam dojít. Na místě vás pak promění na králíčka a za chvilku bude achievement hotový. Pokud přemýšlíte o tom jak to odsolovat tak nejlepší asi bude si udělat HS do Gadgetzanu v Tanarisu. Proměnit se v králika při hledání vajec. Použít HS. A celou cestu doběhnout až do UnGoro. Pozor pokud vás cestou něco napadne tak se proměníte zpátky.

I Found One!

 • Stačí najít vajíčko.

Noble Garden

 • Nejdříve si za 5 čokolád kupte Noblegarden Egg a pak jej položte někde v Stormwind City (Aliance) nebo Silvermoon City (horda). Můžete jej pak klidně vzít a dostat tak jednu čokoládu zpět.

Shake Your Bunny-Maker

 • Tak tento achievement může být na některých realmech pěkný záhul. Úkolem je použít Spring Flowers, které se dají koupit za 50 čokolád nebo najít ve vajíčku, na každou rasu, ale pozor musí to být žena minimálně lvl 18. Pozor na to item má cooldown 5 minut. Největší problém bude asi u orkině a trpaslice.
 • Tip: pokud vidíte, že na sobě už buff má (taková mrkvička), můžete zkusit poprosit ať si jej shodí anebo nabídnout úplatek.
 • Tip: největší koncentrace hráčů protistrany mimo BG je Dalaran
 • Tip: pokud se na vašem realmu nevyskytují trpaslice nebo orkině zkuste BG, kde se realmy prolínají.

Spring Fling

 • Na tento achievement budete potřebovat peta Spring Rabbit’s Foot, který se dá koupit za 100 čokolád nebo najít ve vajíčku (šance 0,5%). Pak s ním musíte oběhat všechny startovací lokace vaší frakce a nechat jej aby se zamiloval. Buď poslouží králíček jiného hráče anebo se dá použít i některý z běhajících event králíků všude možně. U petů je to ale rychlejší. Proto doporučuju event dělat ve dvou.

Sunday’s Finest

 • Musíte ve vajíčku najít tuxodo set. Tento achievement se naštěstí nepočítá do celkového achievementu Noble Gardener.

A co že získáte za celý tento event? nového peta do sbírky, kus skládačky potřebné k violet protodrakovi, titul noble a pokud jste mág tak i nové polymorf kouzlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ze světa se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.