Destruction Warlock v raidu

Warlock je mojí 7. postavou na levelu 80. Naštěstí už znám většinu questů a mám vytvořené ideální trasy skrz zóny, takže levelování postupovalo příjemným tempem a na level 80 jsem se dostal po odehraných 4 dnech a 4 hodinách. No a co dělat na levelu 80? Raidy samozřejmě! (přeci nebudu hrát žádné pvp…)

Takže jakže na raidy s warlockem? Z čeho si můžeme vybrat? Máme tady affliction se spousou dotů a shadow bolt spamem, dále demonology s prima spell power buffem a dalším shadow bolt spamem a pak je tady samozřejmě destruction se svými ohnivými kouzly a Impem. Destruction je momentálně spec s největším dps potenciálem. Toto by se mělo změnit s příchodem patche 3.3, kdy by se zpět na výsluní měla dostat affliction spec s fel hunterem, který dostane parádní buffy.

Zvolil jsem tento destruction build. Bohužel nezbyly bodíky na Soul Leech a Improved Soul Leech (ještě si budu rozmyslet, jestli si je přeci jen nevezmu), ale zase máme Demonic Aegis, což přinese tolik potřebnou spell power do začátku. Glyph of Conflagrate je nutností, nechceme přeci ničit vlastní Immolation dot. Glyph of incinerate zvyšuje zranění našeho spam útoku a Glyph of Life Tap přináší další spell power.

Jak vypadá single target rotace? Používáme samozřejmě Impa. Jako kletbu použijeme Curse of the Elements (pokud je v grupě další warlock, který se o to postará, můžeme použít Curse of Agony). Začneme Immolate, pak Conflagrate a Chaos bolt a pak následuje Incinerate spam. Poté už jen udržujeme na nepříteli Immolate a používáme Conflagrate a Chaos bolt jakmile jsou k dispozici, jinak spamujeme Incinerate.

Jaké stats potřebuje destruction warlock? Samozřejmě je potřeba dosáhnout na hit cap, což je stejně jako pro ostatní castery 17%. Díky suppression se tento snižuje na 14% hit chance, kterou musíte získat z výbavy. Hit rating je teď všude plno, takže je spíš větší problém ho příliš nepřesáhnout. Kromě hit ratingu je nejdůležitější Spell Power, potom následuje haste, spirit, int a stamina.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Destruction Warlock v raidu

  1. Rotace napsal:

    Zdarec, pěkný popis, jen bych se rád zeptal, u destro specu, který si popsal, se vůbec nepoužívá corruption? Díky za odpověď

Komentáře nejsou povoleny.