Pet Obchod

Blizzard otevřel internetový obchod, kde je možné si koupit drobná zvířátka (pet). Obchod se nachází na adrese blizzardů a momentálně je k dispozici pouze Pandaren Monk a Lil‘ K.T. Pandaren Monk je panda mnich stejně jako byl Chen, kterého jste mohli potkat v datadisku k Warcraftu 3, The Frozen Throne. Lil‘ K.T. je malý kapesní lich.

Jeden pet stojí momentálně 10 euro a získají ho všechny aktuální i budoucí postavy na vašem učtu. V případě, že si koupíte Pandaren Monka do 31. prosince 2009, Blizzard věnuje 50% dobročinné organizaci Make-a-Wish Foundation (www.wish.org).

Jak to všechno probíhá? Po zaplacení dostanete speciální kód. Ten vložíte do svého battle.net účtu a poté dostanete svého nového mazlíčka poštou ve hře.

Nabízí se ovšem otázka, zda to má vůbec smysl. Přeci jen 10 euro je něco kolem 260Kč, což už není úplně málo. Za takovou částku si můžete třeba koupit starší hru. Možná by to mohl být dobrý dárek pro známé k vánocům (proto s tím určitě Blizzard přišel právě teď). Já osobně si určitě žádný takovýhle doplněk za reálné peníze kupovat nehodlám.

Blizzard zároveň odmítá, že by se později v obchodě objevovaly epické předměty, které by bylo možno koupit za reálné peníze. Blizzard bude v tomto obchodě nabízet pouze předměty, které nebudou nijak zvýhodňovat hráče. Můžeme tedy očekávat další mazlíčky, mounty a blbinky jako byly například gumové meče nebo houpací koník.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.