Jak se leveluje s Affliction Warlockem?

Odpověď zní: „Snadno a rychle!“ Když jsem leveloval enhancement shamana, tak jsem si říkal, že to musí být nejrychlejší levelovací build. Jak jsem ale zjistil, mýlil jsem se. Affliction warlock je ještě rychlejší. Úplně snadno bojuji s více 5 moby najednou (zvládnul bych i víc, ale ti první umírají moc rychle) a group questy taky nejsou žádný problém díky void walkerovi.

Jak tedy takové affli levelování probíhá? Takto vypadá můj build na levelu 50. Glyph of Siphon Life ještě zvyšuje healování od talentu Siphon Life a Glyph of Life Tap zvyšuje spell power, takže nepřátelé umírají rychleji.

Díky talentům Improved Fel Hunter a Dark Pact můžeme neustále vesele vysávat našeho Fel Huntera, takže nikdy nemáme nedostatek many.

Souboj začínám s Unstable Affliction(Immolate před levelem 50), Corruption a Curse of Agony. V tuto chvíli se na nepřítele nalepí Fel Hunter a začne získávat manu díky Shadow Bite. To už já ale vesele kouzlím doty na dalšího moba, a dalšího, a dalšího…. V tuto chvíli mám na sobě několik nestvůr, které do mě zuřivě mlátí, ale healování od Siphon Life toto zranění v pohodě vyrovná. Pokud se náhodou stane, že se moje zdraví dostane na nižší hodnoty, není nic jednoduššího než Drain Life.

Tento způsob je tak rychlý, že už mrtvoly ani nelootuji. Musel bych se vracet hodně zpět a to by mě zbytečně okrádalo o čas.

Na levelu 50 je sice k dispozici Fel Guard, mě ale Affliction build zaujal natolik, že fel guardovi budu asi ještě chvíli odolávat. Navíc v patchi 3.3 získá affliction pár zajímavých buffů jako například zvýšení zranění Fel Huntera.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.