Nový LFG systém v patchi 3.3

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

V novém patchi 3.3 bude kompletně změněn systém LFG pro hledání skupin do dungeonů a raidů. Zůstává možnost vybrat si, jakou roli ve skupině chcete zastávat (tank, healer, dps, leader). Bude k dispozici přehledný seznam, kde budeme moci zaháčkovat množství dungeonů, o které máme zájem (momentálně jsme limitováni pouze na 3).

Dále přibyla možnost dělat náhodný heroic dungeon. Toto nahradí dnešní systém daily heroic dungeon questů. Odměnou za nahodný dungeon budou 2x Emblem of Frost a větší množství zlata. Toto jistě přivede hráče zpět do heroic dungeonů a dá možnosti čerstvým osmdesátkám získat rychle slušnou výbavu.

Novinkou bude také tzv. Cross-realm lfg. Což znamená, že hráči z vícero serverů budou sdílet LFG. Tím se výrazně zvýší možnosti hráčů dostat se do instancí na méně obydlených serverech. Toto bohužel pravděpodobně také zvýší množství ninjů, protože se tím zvýší anonymita hráčů.

V případě, že skupina využije nový lfg systém, bude mít možnost okamžitě se teleportovat do dané instance a po opuštění instance budou hráči přeneseni zpět na své místo (stejně jako to funguje s battlegrounds nyní). Tímto se výrazně zrychlí přesun do instancí a nebude docházet k případům, že se nikomu nechce letět k summoning stonu.

Další zajímavou novinkou bude také možnost zahájit hlasování, pro vyřazení člena skupiny. Každému se objeví okénko s dotazem, zda vykopnout daného hráče, či nikoliv. Tímto bude možné se zbavit otravných hráčů na základě volby celé skupiny, nikoliv pouze leadera.

Většina těchto změn je docela zajímavá a podle mého názoru jistě přispějí k větší účasti hráčů v instancích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.