Epické gemy na prodej!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Epické gemy jsou teď velice snadno dostupné pro všechny. Pokud jste v hardcore raidovací guildě, jistě po vás bude raid leader požadovat maximální připravenost a tedy i epické gemy. Nejsou moc drahé, takže si je může snadno dovolit téměř každý. Z toho vyplývá velice zajímavá poptávka. No a my přeci nebudeme tak hloupí, abychom takové příležitosti vydělat zlato nevyužili.

Na mém serveru se většina neopracovaných epických gemů prodává za 140-150g. Opracované se pak prodávají za 180-250g.

Pokud máte nějakou postavu s jewelcraftingem, vyplatí se nakoupit neopracované gemy a prodávat je až zpracované. Pokud máte postavu s Alchemy, můžete každý den vyrobit jeden neopracovaný gem.

Ne každý má ovšem jewelcrafting, což ale neznamená, že nemůže na gemech vydělávat. Další možností, jak získat neopracované gemy jsou Emblems of Heroism. Jeden neopracovaný gem stojí 20 nebo 10 Emblem of Heroism. Velká část z nás má nashromážděné větší množství emblemů a už nevědí, co si koupit. Kupte si gemy a prodejte je! Můžete si tak snadno přijít na velice milou částku zlata.

Kde dál se dají sehnat epické gemy? Můžete si je koupit od pvp vendorů za 10 000 honor. To znamená, že pokud máte zásoby honor a nevíte co s nimi, můžete je snadno proměnit na zlato. To ale není všechno. Z instancí máte jistě nashromážděné velké množství Stone Keeper’s Shard. Za ty si můžete ve Wintergraspu koupit Wintergrasp Commendation. Jedna Wintergrasp Commendation vám dá 2000 honor a stojí 30 Stone Keeper’s Shard. To znamená, že za každých 150 Stone Keeper’s Shard si můžete koupit jeden epický gem a prodat ho na aukci.

S příchodem patche 3.3 a raidu Icecrown jistě poptávka po epických gemech ještě poroste, proto také stojí za uvážení, jestli gemy prodávat hned, nebo ještě pár týdnu počkat na patch.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.