Emblem of Triumph v patch 3.3

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Podle nejnovějších zpráv má Blizzard v plánu udělat z Emblem of Triumph nový základní emblem v novém patchi 3.3. To znamená, že všechno, co doteď dropuje Emblem of Conquest bude dropovat Emblem of Triumph. Trial of the Crusader bude dále dropovat Emblem of Triumph.

A co si vlastně můžeme za tyto emblemy pořídit? Můžeme si koupit celou T9 sadu (iLevel 232). T9 helma, hrudník a kalhoty přijdou každý na 50 emblemů of triumph. T9 rukavice a ramena jsou pouze za 30 emblemů of triumph. Čili za 210 emblemů budete mít celou sadu. Pokud je vám to málo, můžete si také koupit několik předmětů s iLevel 245. Za 75 emblemů si budete moci koupit helmu a za 45 emblemů ramena. 50 emblemů stojí trinket, 35 prsten, 25 relic a stejně tak i zbraň na dálku.

Většina těchto předmětů bude upgradem pro hráče, kteří hrají pouze 10man raidy a v Trial of the Crusader zatím příliš času nestrávili. Získávání těchto emblemů bude stejně jednoduché, jako je to s Emblem of Conquest nyní, takže jistě bude vznikat mnoho group za účelem farmaření heroic instancí.

Proč se k tomuto kroku Blizzard rozhodl? Jistě to má mnoho do činění se snahou Blizzardu zpřístupnit raidy pro co nejširší hráčskou obec. Tímto dávají možnost každému získat výbavu, se kterou se budou moci učastnit raidu v Icecrown Citadel.

Stejně jako to bylo dřív i teď se ozývá množství hráčů, kteří s tímto přístupem zásadně nesouhlasí. Oni si přeci ty předměty museli získat tvrdou prací a Blizzard je teď rozdává téměř zadarmo… S tímto já zásadně nesouhlasím, co jim je do ostatních lidí? Jim to přeci nijak neubližuje, když ostatní lidé získají přístup k této výbavě, která navíc bude už v době 3.3 zastaralá. Hardcore raideři už budou mít dávno mnohem lepší výbavu.

Pro mě je to skvěla příležitost, jak rychle dovybavit všechny mé alty. Jen se netěším na opětovné procházení heroic instancí…

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.