Jak získat Brewfest achievement

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dneska jsem pro váš připravil návod na získání achivementu Brewmaster, za nejž získáte i stejnojmenný titul.

Brew of the Month

K získání toho achevementu si stačí koupit „Brew of the Month“ Club Membership Form za 100 [Brewfest Prize Token] přímo v Brewfest campu. Každý měsíc budete dostávat speciální pivo.

Direbrewfest

K získání tohoto achievementu stačí zabít Coren Direbrewa, který je Blackrock Depths. Jedná se o lvl 80 elite. K jeho zabití stačí 5 lidí na lvl 78 – 80. Není moc silný. Prostě 1 tank, 1 healer a 3 DPS. Občas spamuje addy, které však zvládne 1 DPS bez problému pobrat. Skupiny, které prochází HC dungy se nemusí o addy ani starat prostě jej zergnou. Dá se k němu dostat dvěma způsoby. Když vejdete do BRD hned napravo je lvl 80 mob, který se dá v pohdoě odsolovat. Za ním jsou pak ovladače, kterými se „prokrtkujete“ až do hospody BRD trpaslíků. Zde si pak stačí s jedním s nim pokecat, co má nad hlavou modrý otazník. Coren Direbrewa je daily a je možné při postupném braní questu jej zabít s 5tičlenou partou 5x. Tento rok dropuje celkem hezké iLevel 80 trinkety a samozřejmě Brewfest koda a Berana. Občas dropne Direbrew’s Remote, což je způsob jak si přivolat vrták kdekoliv a dostat se rovnou k němu.

Disturbing the Peace

Pro tento achievement potřebujete celkem 3 kusy brewfest oblečení. A to tak, aby jste je mohli mít naráz na sobě. Tzn. chestu, boty a klobouk (3 klobouky jsou vám na nic).  Celková cena je 450 [Brewfest Prize Token]. Pak se musíte pořádně opít a zatančit v Dalaranu.

Does Your Wolpertinger Linger?

Tento achievement můžete splnit jednoduše nebo složitě. Složitější zahrnuje quest, který nevím proč občas nejde splnit. Jeho cílem je nachytat 5 Wolperingů a za ně dostat peta Wolpertinger’s Tankard (vidíte je jen pokud jste totálně na padrť). Jednodušší je si ho proste v Brewfest campu koupit za 50 stříbrných.

Down With The Dark Iron

Zhruba jednou za půl hodiny je Brewfest camp napaden trpsalíky z BRD. Stačí stát vždy poblíž kbelíku s pivem, který se při útoku náhodně objevuje a házet kolem sebe půllitry. Po úspěšném ubránění na zemi zůstane ležet kus jejich krtkovacího stroje nad kterým je otazník. Quest opodál dokončete a je to.

Drunken Stupor

Tak tenhle quest je podobný falling down achievementu. Ale musíte být na mol (completly smashed). Nezkoušejte skákat u Ironforge. Nemá to cenu a spíš se zabijete. Nakupte si tak 20 piv. A běžte do Shatrahu. Vyjeďte výtahem u Scier Tier. A skočte z něj dolů směrem doprava, tak aby jste dopadli mimo můstek. Zůstane vám 1% životů. Samozřejmě se nezapomeňte předtím opít.fallingdown

Have Keg, Will Travel

Tady je několik možností jak to vyřešit. Buď si vymlátíte Brewfest mounta z Corena Direbrewa anebo si za 2 [Brewfest Prize Token] koupit Fresh Brewfest Hops.

Strange Brew

Stačí v Brewfest campu koupit všechny druhy alkoholu a postupně je vypít.

The Brewfest Diet

Podobně jako předchozí, ale tentokrát jídlo.

Jestliže jste tohle všechno splnili tak máte titul Brewmaster. Ještě pár informací na závěr.

  • Pokud získáte z Corena Direbrewa brewfest mounta, získáte zároveň i Feast of Strength A Brew-FAST Mount
  • Za 100 [Brewfest Prize Token] se dá koupit Pint-Sized Pink Elekk pet, který se počítá do pet achievementu.
  • Ram Racing Quest, kde máte přenášet sudy nebo informovat lidi ve městech se dá v pohodě stihnout na střední rychlost (žlutou). Stačí jí konstantne udržovat.
  • Pokud se vám kterýkoliv Ram Racing Quest nepovede, musíte jej abandonnout a udělat znovu.
  • Jesltiže wipnete u Corena Direbrewa nejde prý quest ten den opakovat.
  • Drunken Stupor jde splnit i tak, že pád přežijete pomocí kostky ledu, blinkutí nebo bubliny. Pád do vody nefunguje.
  • Pro abstinenty lze opatřit zdarma Synthebrew Goggles.
  • Žádná z epic věcí co dropuje Coren Direbrew nejde disenchantovat
Příspěvek byl publikován v rubrice Drago se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Jak získat Brewfest achievement

  1. Pingback: World Of Warcraft CZ Armory » Blog Archive » Going Down?

Komentáře nejsou povoleny.