Mount už na levelu 20? Ano prosím!

Ability_Mount_ChargerS novým patchem 3.2 přichází také několik změn v systému mountů. Jedna z těch významnějších změn je snížení doby nasedání na mounta ze 3s na 1,5s. To vám pomůže hlavně ve chvílích, kdy nutně potřebujete utéct před blížícím se hráčem nepřátelské frakce. Teď už se také pomalu začíná vyplácet nasednout na mounta, i když chcete popojet jenom kousek.

Další změnou je snížení levelu, kdy je možné získat svého prvního mounta z levelu 30 na level 20. Tímto se Blizzard opět vychází vstříc hlavně hráčům, kteří hrají už za několikátou postavu a nechtějí chodit pěšky a pomalu v lokacích, které znají bez pochyby již nazpamět. Podobnou změnu provedl Blizzard nedávno, kdy byl limit snížen z levelu 40 na level 30. Já osobně jsem za tuto změnu velice rád, protože to výrazně urychlí levelování. Obzvláště to potěší mého warlocka, který se nedávno dostal právě na level 20, a tak jsem mu rychle zakoupil jeho ohnivého oře.

Snížen byl také limit pro rychlého pozemního mounta a také létacího. Rychlého pozemního mounta je teď možné pořídit již na levelu 40 (dříve 60) a létajícího je možné pořídit na levelu 60 (přibyli noví trenéři pro hordu v Thrallmar a pro alianci v Honor Hold).

Zároveň došlo ke zvýšení rychlosti pomalého létacího mounta ze 60% na 150%, což opět zrychlí levelování, především v Outlandu.

Novinkou je také možnost létat přes Dalaran a Wintergrasp. Tam, kde jste byli dříve nemilosrdně sestřeleni, vás budou všichni ignorovat, pokud poletíte dostatečně vysoko.

Přibylo také množství mountů, většinu jich je možné získat, pokud se zúčastníte turnaje Argent Tournament. Pak stačí získat reputaci exalted u vaší vybrané frakce a můžete si vesele koupit nového mounta. Novinkou je také možnost získat mounta Venomhide Ravasaur. Získáte ho splněním questu v lokaci Un’Goro Crater.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.