Frost Fire Mág

frostfireVětšina raidujících mágů nedá dopustit na frostfire spec, zatímco já stále používám pouze arcane spec. Chtěl jsem se tedy podívat, co je na tom frostfire boltu tak zajímavého, a koupil jsem si pro mágyni dual specs (dalších 1000g pryč…). Našel jsem si a upravil obvyklý frostfire build a vzniklo z toho toto. Opět je tam několik možností změny. Blast wave a Dragon’s Breath nejsou nezbytné a je možné je vyhodit. Já je beru proto, abych měl trošku víc možností k aoe v heroic instancích. Pokud chcete frost aoe, stačí přibrat Improved Blizzard.

Glyphy jsem si koupil pro frostfire (jak jinak), molten armor pro critical rating navíc a living bomb, aby living bomb mohla dávat kritické zásahy.

Mám tedy spec, vybavení ani moc měnit nemusím (ani nemůžu, protože toho moc navíc nemám), jdu tedy rovnou vyzkoušet dps na figurínách v Orgrimmaru.

Začal jsem aplikací Scorch 5x, poté living bomb a pak už jen spam Frostfire Bolt a v případě Hot Streak také Pyroblast. Výsledky jsem měl bohužel více než špatné. V porovnání s arcane spec a stejnou výbavou jsem ztrácel bezmála 500 dps, což už je zatraceně hodně. Toto přičítám především nedostatku hit rating a crit ratingu na mé výbavě. Frostfire spec bohužel potřebuje mnohem lepší vybavení než arcane.

Vypadá to, že ještě nějaký čas zůstanu u arcane, naštěstí se pro arcane mágy chystají velice zajímavé buffy, takže to snad nebude tak špatné, aby mě vyhazovali z raidů ve prospěch frostfire mágů. Tento pokus mě bohužel přišel na 1000g a mně už pomalu začínají docházet zlaťáčky. Budu se muset opět věnovat vydělávaní :/

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.