Naxx s Death Knightem

NaxxramasPár dní po dosažení levelu 80 někdo z guildy pořádal guildrun do Naxxu, protože je to momentálně jeden z nejlepších zdrojů Emblems of Conquest a ty potřebuje teď každý. Proto také většinou nebývá problém najít pug grupu skoro pro jakýkoliv raid. No a tak jsem se dostal s mým death knightem poprvé do raidu jako DPS (dual wield frost spec).

Některým lidem v raidu jsem se ze začátku moc nelíbil (hlavně novým členům guildy, kteří mě ještě neznají), ale měli dost rozumu, aby si to více méně nechávali pro sebe 😀 Přeci jen DK se zelenou výbavou toho asi v naxxu asi moc neudělá… No a docela se mýlili, chytil jsem se docela dobře a i nějaké to zranění jsem udělal.

Raid byl velice plynulý, přišlo jenom pár menších zaškobrtnutí a jeden malý wipík. Přišel jsem do raidu jako DPS, ale jediné, co jsem si pro svou dps sadu odnesl byl jeden epic meč. Na druhou stranu jsem si odnesl docela dost tankovací výbavy a t7 kalhoty, protože oba tankové už všechno z naxxu měli.

Moje DPS nebylo špatné vzhledem k tom, že jsem byl ještě čerstvá 80. Na trashi jsem měl mezi 2,5k – 3k DPS. Naprostou většinu mého dps tvořil Howling Blast. Na bossech to už bylo horší, pohyboval jsem se v rozmezí 1,9k – 2,3k DPS. To není úplně mnoho, ale zase nemůžu říct, že jsem tam nic nedělal a že jsem se nechal boostnout…

Navíc jsem zjistil velice zajímavou věc. DPSka mají raidy mnohem jednodušší než tankové a healeři. V půlce raidu ke mně přišel kamarád a od té doby jsem věnoval svou pozornost raidu jen tak napůl. Přesto moje dps bylo pořád velice slušné a nikdo nepoznal, že se normálně bavím s kamarádem a ukazuji mu něco na notebooku. To si budu pamatovat, až mi zas bude někdo vyprávět pohádky o tom, jak je dpsení těžké…

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.