Frost Dual Wield DPS – level 80

deathknight_iconFrost dual wield build skutečně mému death knightovi vydržel až na level 80. Celý proces levelování od 74 do 80 byl příjemně rychlý (určitě tomu pomohlo to, že jsem měl na levelu 74 full rested bonus a oba boa kousky zbroje, které zvyšují zisk zkušeností). Bohužel DPS death knighta nikdo do instance nechtěl (všude jich je jak malých psů…), takže jsem celé levelování strávil plněním questíků.

Po dosažení levelu 80 jsem se rozhodl dále pokračovat ve frost dual wield dps (mimojiné také proto, že na nic jiného nemám výbavu). Musel jsem samozřejmě maličko upravit svůj frost build. Přidal jsem Glyph of Disease, díky kterému stačí nemoci aplikovat pouze jednou a pak už jen stačí je obnovovat pomocí Pestilence. Glyph of Frost Strike zlevňuje náš dump útok Frost Strike.

Když jsem si chtěl vyzkoušet tento build v instanci, opět jsem narazil na problém, že nikdo nechce dps death knighty, protože jich je všude plno. Takže v úvahu přichází akorát guildrun. Sebral jsem pár lidí z guildy a šli jsme vyzkoušet pár heroic instancí. Souboje pro mě probíhali velice podobně, jako tomu bylo při levelování. Aplikovat nemoci, Obliterate vždy, když je dost run. Když jsou všechny runy na cooldownu, spamovat Frost Strike. Proti více protivníkům používám samozřejmě Howling Blast. Příjemně pohodový proces, ani ne moc jednoduchý, ani nesmyslně složitý jako například feral dps u druida. Prošli jsme si mimo jiné Culling of Stratholme v Caverns of Time, průmerné dps jsem měl zhruba 2k, což není úplně špatné pár hodin po dosažení levelu 80.

S frost Dual Wield buildem jsem nadále velice spokojen, teď už jenom potřebuji získat trošku slušnou výbavu, ať pořád neběhám v zelených a binds on account věcech…

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Frost Dual Wield DPS – level 80

 1. reher napsal:

  Jaky pouzivam zbrane?
  Pomalej/rychlej nebo rychlej/rychlej?

 2. admin napsal:

  Nevím jak teď jede Grogrun, ale já mám na DPS blood build (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&n=Dhades). Výbavu jsem posbíral s pugem + některé kousky doplnil o PvP. V současné době mám overcaped hit, potřebuju ještě vyměnit PvP chestu za PvE a vyhodím trinket na hit rating (hit cap je absolutní základ). S tím co mám teď dávám 3,2K DPS. Dneska co jsem byl na VoA 25, tak sem se držel na 4K DPS. Upřimně na to, že je to poslepovaná výbava za emblemy, honor a dropy z HCéček to celkem ujde. Ale do optimálních 6K ještě daleko 😀

 3. Grogrun napsal:

  Pro frost dualwield chcete obě dvě zbraně pomalé. Ideálně rychlost 2.5 a víc.

  Pokud chcete co největší single target dps do raidu, tak blood bude lepší než frost DW. Ale mě DW baví mnohem víc a Howling Blast je super v heroic instancích.

 4. ylsides napsal:

  cs, mohl bys prosim te aktualizovat buildy talentů na calculator s wotlk talenty? diky x)

Komentáře nejsou povoleny.