Frost Dual Wield DK

deathknight_iconJak jsem psal v minulém článku, mám plné zuby levelování s blood buildem. Je to prostě děsná otrava pořád jen spamovat Heart Strike. Takže jsem se rozhodl pro dual wield frost build. Blizzardi se v posledním patchi docela snažili, aby dual wield byl funkční talent build, a docela se jim to i povedlo. Alespoň co se DPS týče. Dual wield tankování stále není to pravé ořechové. No ale při levelování mě tankování moc nezajímá, chci zabíjet potvory co nejrychleji, takže dual wield dps build bude vhodná volba.

Na levelu 74 už mám celkem dost bodíků k tomu, abych si mohl vybrat nějakou slušnou kombinaci talentů. Talenty jsem vybral takto. Mám tam všechny talenty, které podporují dualwielding (Nerves of Cold Steel a Threat of Thassarian). To všechno jsem doplnil glyphem pro Death Grip a Obliterate. Glyph of Death Grip se hodí pro rychlejší postup po zabití nestvůry. Glyph of Obliterate zvyšuje zranění u našeho nejpoužívanějšího útoku – Obliterate.

Samozřejmě můj Death Knight má plnou binds on account výbavičku, čili ramena a hrudní plát, které zvyšují zisk zkušeností. Dále má 2x trinket, který přidává haste a po zabití nepřítele životy a dokoupil jsem mu dvě boa kladiva, obě očarované Crusaderem.

A jak probíhá vlastní souboj? Začínám Ice Touchem a Plague Strikem pro aplikování nemocí, po té obliterate, 2x blood strike (což změní obě blood runy na death runy) a pak použiji runovou sílu na Frost Strike a pokračuji s Obliterate. Pokud bojuji s více nepřáteli, tak ještě navíc používám Howling Blast, který ve spojení s Killing Machine nebo Deathchill zajišťuje kritický zásah.

Nepřáteli přede mnou padají přinejmenším stejnou rychlostí, jako tomu bylo u blood buildu, ale všechno je takové nové a zábavnější. DW build mě velice příjemně překvapil a určitě mi vydrží až do levelu 80.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.