Blood Death Knight level 74 = stále nuda

deathknight_iconDalší z tankovacích povolání, které bych chtěl dostat na level 80 je Death Knight. Začínal jsem za něj hrát hned, jak vyšel Wrath of the Lich King. Rychle jsem si prošel skvělou startovní oblast, která mě naprosto uchvátila. Dobře napsané questy, všechno dávalo smysl, výborné využití nové featury Fadingu. Bylo by prima, kdyby takhle vypadaly startovní oblasti všech ostatních ras, toho se ale asi bohužel nedočkáme.

Už od levelu 55 jsem začínal dávat talentové bodíky do blood, především proto, že všichni říkali, jak je blood jednoduché a rychlé na levelování. No je pravda, že je to rychlé a jednoduché. Na můj vkus až moc. V zásadě jediné, co je potřeba dělat je Icy Touch a Plague Strike pro aplikaci nemocí a potom už vesele stačí spammovat Heart Strike. Vzhledem ke všem talentům v blood talentovém stromu, které vás healují bez jakékoliv vaší interakce, prakticky nikdy nespadne vaše zdraví pod 90%. Pokud na sebe přilákáte čirou náhodou větší skupinku nestvůr, nemáte jako blood death knight žádný problém. Prostě je všechny nakazíte pomocí pestilence a prozměnu spamujete Heart Strike, který zasáhne vždy dva protivníky. Když se vaším protivníkům zázrakem podaří ubrat vám nějaké životy, stačí použít léčící Death Strike a jste zase v pohodě.

Blood talent strom umožňuje velice jednoduché levelování a rychlý postup, bohužel však postrádá jakoukoliv zábavnost, je to prostý spam jednoho tlačítka, alespoň v průběhu levelování. Já jsem se dostal s blood na level 74, s občasnými pokusy o frost tankování. Už jsem toho měl ale dost a rozhodl jsem se podívat po jiném, trošku zajímavějším, buildu. Tím se pro mě stal frost DW build, který se po nejnovějším patch stal velice zajímavým. O mých pokusech s DW frost death knightem napíši příště.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.