Laser kuře v akci

DruidBalanceMinule jsem psal o přeměně stromu na medvěda, ale main spec mého druida stále je a bude laser kuře čili balance. Začíná mě to bavit čím dál tím víc. Není to tak náročné na pozornost, jak shadow priest, ale ani to nemá takovou jednoduchou rotaci jako například mágové. Je to takový mezistupeň mezi jednoduchým spamováním jednoho tlačítka a složitými rotacemi jiných dps povolání. Prostě takový pohodový styl hraní na odpočinek.

Používám tento build. Není to build zaměřený na single target dps, ale spíše hlavně na heroic instance, protože do raidu se s druidem moc často nepodívám. Všimněte si, že jediný talent na mana efektivitu, který jsem vzal, je Moonglow. A to hlavně proto, že do něčeho jsem ty 3 bodíky dát musel. Laser kuře prakticky nemá problém s manou. Dostáváme manu zpět za každý kritický zásah a většinou je ve skupince replenishment. Pokud mi i přesto všechno dochází mana, pořád mám ještě Innervate, které je teď navíc na kratším cooldownu.

No a co vlastně jako laser kuře v instanci dělám? Na trashi prakticky jenom jedinou věc, Hurricane. Sice to sežere docela dost many (přes 2k), ale většinou se v průběhu prvního kouzlení spustí Omen of Clarity a další Hurricane je už zdarma. Před samotným pullnutím ještě nahodím Starfall a potom už jen sleduji spoustu velkých čísel.

Při souboji s bossem začínám s Faerie Fire, potom je důležité udržovat na něm Insect Swarm a Moonfire, použít stromečky a pak už jen vesele spamovat Wrath nebo Starfire. Je úplně jedno s čím začnete, jakmile se spustí Eclipse, prostě začnete kouzlit to druhé. Tak jednoduché to je 🙂

Kuřecí DPS má jeden problém a to RNG, bohužel jsme dost závislí na tom, jak se nám daří critovat. Pokud se za celý souboj s bossem nespoustí ani jedna eklipsa, dps je potom dost špatné. Ale to se stává málokdy a většinou jsem v instancích top dps.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.