Zrození medvěda

druid_iconPo včerejších zkušenostech s healováním heroic instanci v podobě stromečku jsem se konečně odhodlal vyzkoušet medvědí tankování. Prostě, healovat s druidem v heroic instanci je děsná nuda. Jednoduše naházíte na všechny hotky, a jdete spát… Protože jste stromeček, nemůžete ani dělat žádné rozumné zranění (S priestkou mívám stabilně 600 – 900 dps ve heroic instancích při healování). No a vzhledem k tomu, že jsem si dal kdysi předsevzetí, že vyzkouším všechny tankovací povolání na levelu 80, nadešel čas to naplňovat.

Do této doby byl můj druid výhradně caster, takže žádnou extra feral výzbroj nemám. Ale tak co, prohledal jsem banku a našel nějakou napodobeninu slušné feral výbavičky. Když jsem to na sebe oblékl, měl jsem všehovšudy asi tak 21k hp unbuffed…. To je docela směšné na medvěda, tak jsem se musel podívat, co by šlo vylepšit. Z aukce jsem koupil jeden dva levné kousky s vysokou staminou. Nakoupil jsem modré stamina gemy. Sehnal jsem si tankovací očarování a horko těžko jsem se dostal na 25k. S tím už bych se do heroic instance možná i mohl podívat.

Ok, tak mám nějakou tu výbavu, možná v instancích neumřu na dva zásahy, teď by to ještě chtělo talent build. Musel jsem trošku pohledat po wow fórech, protože o feral druidování nevím prakticky nic, vzhledem k tomu, že jsem leveloval jako balance kuře. Našel jsem si tenhle build. Vypadá docela solidně, tak uvidíme po prvních instancích.

Výbavu mám, build mám, teď ještě nějaké ty glyphy. Takže beru Glyph of Maul (Maul zasáhne ještě jeden cíl), což je zřejmě naprostá nutnost pro tankování více mobů. Glyph of Survival Instincts a Glyph of Frenzied Regeneration jsou jediné možné další volby pro tanka, aspoň přežiji o trošku déle, možná…

Tak už mám všechno co potřebuji a hurá do první instance!

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.