DPS warrior – arms

WarriorArmsMůj main je orc warrior, je to tank. Tankovat se ale pořád nedá a tak je občas fajn podívat se i na další možnosti válečníka. Další dva talentové stromy jsou arms a fury. Obojí dps talentové stromy. Podle theory crafterů je na tom co se týče pve dps arms lépe než fury, tak jsem se rozhodl trošku arms vyzkoušet. Už jsem o tom dlouho uvažoval, ale pořád jsem měl plné ruce tankování.

Nějakou arms výbavičku jsem měl posbíranou z tankování, tak jsem si ji jen naplnil gemy a enchantoval (což s radostí zařídila moje priestka). Musel jsem se poohlédnout po nějakém pěkném arms buildu a v zásadě je jenom jeden s velice drobnými úpravami. Je to tento build. Možnosti změny jsou následující: Pokud máte dostatečně vysokou expertise, můžete vzít body z weapon mastery a dát je do Improved Execute. Dále je možné místo Commanding Presence vzít Improved Demoralizing Shout. Improved Demorilizing Shout výrzně snižuje fyzické zranění, které dostává tank od bosse. Je ale potřeba ho stále na bossovi obnovovat.

Tak build už mám, teď jak se to vlastně hraje? Samozřejmě jako všechna DPS, které bojují zblízka musím stát za bossem. Ok, tak jaká je arms dps rotatce? Cože?! Žádná rotace, ale systém priorit? No dobře, vypadá to, že podobně to teď má většina povolání.

Takže priority jsou:

  1. Udržovat Rend na bossovi
  2. Bladestorm
  3. Overpower
  4. Execute z talentu Sudden Death
  5. Mortal Strike
  6. Slam
  7. Heroic Strike (jenom pokud máte opravdu hodně hodně rage)

Pokud se člověk naučí tohle všechno udržovat, tak se dá dosáhnout velice slušných hodnot DPS. Při souboji s bossem je to však občas poměrně náročné všechno si přesně pohlídat a hlavně vykonat.

Velkou nevýhodou arms buildu je, že jste DPS a budete mít problém se dostat do groupy, proto jsem se radši zase vrátil k protection/protection dual spec 🙂 Na dps mám ostatní postavy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Grogrun se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.