Expení musí být zábava

Hi ppl. Dneska jsem dal dohromady článek o přístupu k expení. Ať vám říká kdo chce co chce pokud nemáte silnou guildu, která by zvládala profi průtahy přes instance (což teď stejně nejde) tak nejlepší je nakoupit expící equip a prostě dělat questy. Na Azerothu je to trochu nuda, zvláště pokud expíte už několikátou postavu, takže se to chce hodit do pohodové nálady.

Já s lidma komunikuju zásadně přes Ventrilo. Domlouvání raidů a nějakých dalších věcí. Píšu jen minimálně. Má to tu výhodu, že nemusíte být nalogovaný na svou postavu stačí být v místnosti s kámošema. Psaní nehorázně zdržuje. Pokud chcete questit nedoporučuju chodit do žádné guildy. Instance na Azerothu a Outlandu stejně nefungují a většinou narazíte na haldu nepoužitelných blbů. Pokud instance tak jedině s lidma co znáte a máte ve friendlistu. Nemá cenu ani chodit low lvl dungy s pugem. To je prostě sebevražda. Vím, že za ně je dost expů, ale prostě se to nevyplatí. Kašlete na ně. Trvá to dlouho a PUG se často rozpadne před koncem. Pokud do instance tak jedině s doprovodem lvl 80.

Pokud nemám s kým kecat, tak je dobré si vybrat pohodovou hudbu k expení. Musíte být v dobré náladě. Rammstein to vždy u mě jistí. Je to fajn, hlavně když něco musíte běhat dokolečka kvůli FoS (za ty se dobře platí). Questy se snažte dotáhnout vždy až do konce, protože  odměna je vždy vyšší a lepší. Postupem času přijdete na to, které questy se vyplatí dělat a které se dají vypustit. To ale moc nedoporučuju, protože se budete muset pak  přesouvat mezi zónama, což je otrava. Nejtěžší je lvl 10 – 20. Od 20tky je pak vše nerfnuto na dvakrát, takže se expí opravdu dobře. Nově si nezapoměňte koupit mounta, ten expení dobře naspeeduje.

Ok teď equip. Občas se něco dropne a to většinou stačí. Některé povolání potřebují na rychlejší questění lepší výbavu víc jiné méně. Pokud si nemůžete dovolit binds to account věci tak to chce alespoň jednou za 10 levlů projít AH a nakoupit chybějící části věcí. Jestli ale budete pečlivě plnit questy tak by to neměl být zas takový problém.

Vše je o pohodě. Nesnažte se expit za každou cenu pokud na to nemáte náladu. Chce to pustit dobrou hudbu a být v pohodě. Nezdržovat se nenechat se rozptilovat. To je o ničem.

Jo toho paladina co jsem nabízel posledně jsem už prodal. Ale mám na spadnutí jeden obchod, takže budu mít zase na prodej account s lvl 80 magem s epic achievementem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Joker se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.